Sonbahar Sezonunda Dantel Trendi

13.10.2017
2.512
Sonbahar Sezonunda Dantel Trendi

2017 Sonbahar Sezonunda Dantel Trendi

Giysilere zarif ve romantik bir hava katan dantel bu sezonda yepyeni bir görünümle karşımıza çıkıyor. Bu sezon dantel transparan detaylarda kullanılarak giysilerinize gizem katacak.  Bu yeni trend dantel detaylara daha çarpıcı ve iddialı bir görünüm kazandıracak. Özellikle kolları transparan dantelden bluzlar ve elbiseler bu sezon gardırobunuzda mutlaka bulunmalı.

Dantel Gömlekler Revaçta

Tamamen transparan dantelden dikilmiş gömlekler de bu sezon oldukça revaçta. Sıradan bir bluz veya büstiyerin üstüne giydiğiniz transparan dantel gömlek ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Bu kombin gündelik kullanımın yani sıra gece davetleri için de bir kurtarıcı olabilir.

Bunun yanı sıra transparan dantel giysilerin sırt bölümlerinde de zarif dekolteler yaratmak için kullanılacak.  Bu çarpıcı detay günlük kullanımdaki parçaların yanı sıra gece elbiselerinde de oldukça popüler.

Yaka Detaylarına Önem Verin

2017 sonbahar sezonu dantel trendi etek ucu ve yaka detaylarında da çok revaçta. Bu zarif detaylar basit elbise modellerine asalet katacak. Geçen sezonlarda olduğu gibi dantel bu sezon da bayan giyiminde zarif ve feminen bir hava estirecek.

Kontrast Şık Gösterir…

2017 sonbahar sezonu koyu renk dantel parçaların yanı sıra açık renk dantel ile yapılmış hoş parçalar içeriyor. Siyah dantelli bir parça ile daha klasik ve çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah dantel parçalar ile parlak renkler oldukça çarpıcı bir kontrat oluşturup danteli klasik algısından kurtarabilir.  Beyaz dantel parçaları ise pudra tonları ile kombinleyerek daha masum ve zarif bir tarz yaratmanız mümkün.

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.