Yeni Sezon Tesettürlü Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

31.01.2019
20.818
Yeni Sezon Tesettürlü Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Yeni Sezon Tesettürlü Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Düğün, kadın ve erkeklerin hayatında yeni bir başlangıç noktası olarak görülebilir. Bu nedenle yeni bir hayata adım atan çiftlerin bu özel günlerinin unutulmaz ve kusursuz olması adına bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Özellikle kadınlar, bu anlamda oldukça titiz davranır ve hiçbir detayın atlanmasını istemezler. Bu detaylar arasında düğün salonu ve gelinlik seçimi de yer alır. Düğün salonu seçimi, kişilerin kendi seçimleri ile belirlenebilir. Ancak gelinlik seçimi, hem kişilerin kendi tercihleri hem vücut tipleri hem de son trendlere göre yapılır. Bu anlamda tasarımcılar her sezon gelin adaylarının hayallerini süsleyen modellere imza atıyor. 2023 tesettürlü gelinlik modelleri arasında da oldukça şık modeller yer alıyor. Peki, 2023’de de tesettürlü gelinlik modelleri ve fiyatları nasıl olacak?

2023 Tesettürlü Gelinlik Trendleri

Yeni sezonda, düğün hazırlığı içerisinde olan gelin adayları için birbirinden güzel tesettürlü gelinlik modelleri yer alacak. Beklenilenden çok daha şık olan bu modeller; kollara getirilen yeni detaylar, inci ve dantel işlemeler ile ön plana çıkıyor.

2023 tesettürlü gelinlik modelleri arasında ön plana çıkan bir diğer gelinlik ise prenses gelinlik modelleridir. Özellikle muhafazakâr kadınların yaşam stillerine uygun seçimler yapmalarına olanak tanıyan bu gelinlikler, 2023’de ince işçilik ve modern tasarım ile gelinlerin beğenisine sunuluyor. Bunun yanında yine A kesim tesettürlü gelinlik modelleri de revaçta olacak. Özellikle her vücut tipine uygun olan bu gelinlikler, güpür ve tül detayları ile şık ve sade bir görünüme sahip olmak isteyen gelinler için oldukça idealdir.

2023 Tesettürlü Gelinlik Fiyatları

Tesettürlü gelinlikler, diğer gelinliklere göre çok daha detaylıdır. Bu nedenle de seçim yaparken bazı noktalar göz önünde bulundurmalıdır. Bunların noktalar arasında; modellerin tesettürlü olması, gelin başının gelinliğe uygun olması, işçiliğinde muhafazakârlığın korunması ve aşırıya kaçılmadan detayların hesaplaması da yer alır.

Tüm bunların yanında 2023 tesettürlü gelinlik fiyatları belli etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Gelinliğin kumaşı, işlemesi ve özel dikim olup olmaması gibi faktörler gelinlik fiyatlarını etkiler. Özel dikim modeller, kişilerin zevklerine uygun olarak sıfırdan hazırlandıkları için daha yüksek fiyatlıdır. Bu nedenle tesettürlü gelinlik modelleri arasından seçim yaparken bütçenizi ve vücut tipinizi göz önünde bulundurarak uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.