15.12.2020
17.098
Gelinlik

2022 de Ön Plana Çıkacak 5 Gelinlik Modeli

Her genç kız, daha çocukluk yaşlarından itibaren düğün gününün ve bu özel günde giyeceği gelinliğin hayalini kurmaya başlar. Gelinlik, her kadına yakışan, masumiyeti simgeleyen bir elbisedir. Ancak her gelinlik her vücut tipine uygun değildir. Bu nedenle kişiler, gelinlik modelleri arasından tercihte bulunmadan önce vücut tipini belirlemeli ve gelinlik seçimi bu yönde yapılmalıdır. Öte yandan her yıl farklı gelinlik modelleri ön plana çıkmaktadır. Bu gelinlik modellerinin hepsi göz alıcı olsa da, kendinizi en iyi hissedeceğiniz modeli tercih etmeniz oldukça önemlidir. Bu anlamda 2021-2022 gelinlik modelleri arasından dikkat çekenleri inceleyerek kendiniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

2021-2022 Gelinlik Modelleri 

1-Gelinliklerde Katlı Etekler

2021-2022 sezonunda en çok karşımıza çıkan gelinlik modelleri arasında, kat kat ve fırfır detaylı gelinlikler de yer alıyor. Prenses kesim gelinlik modellerini çok daha gösterişli hale getiren bu katlar, düz kesim gelinlik modellerine de hareketlilik katıyor. Ünlü modacıların koleksiyonlarında da yer bulan bu fırfır detaylı gelinlikler, her gelin adayı için uygun olmayabilir. Ancak klasik gelinlik anlayışının dışına çıkmak isteyen ve farklı olmayı seven gelin adayları için bu gelinlikler oldukça uygun bir seçim olacaktır.

2- Pelerinli Gelinlikler

2021 gelinlik koleksiyonlarında kendisine yer bulan pelerinli gelinlik modelleri, 2022 sezonunda da karşımıza çıkacak. Yerlere kadar uzanan uzun pelerinlerden, omuzlardan aşağıya doğru dökülerek dirseklerde son bulan modellere kadar pek çok pelerinli gelinlik seçeneği mevcuttur. Özellikle yaz düğünleri için tercih edilebilecek bu model, duvak takmak için çok da uygun değildir. Çünkü hem duvak hem de pelerin kullanımı karmaşık bir görünüme neden olabilir.

3- Fiyonk Detaylı Gelinlikler

Bu sezon fiyonk detaylı gelinlikler sıklıkla tercih edilecek. 2021sezonunda da kullanılan fiyonklar, görkemli bir görüntü ortaya koyuyor. Ancak gelinliklerde fiyonk kullanımının en önemli avantajı ise, gelinlere asillik ve zarafet katmasıdır.

4- Kollu Gelinlikler

Son birkaç yıldır gelinlik modasına damga vuran kollu gelinlikler, 2021-2022 gelinlik modelleri arasında da karşımıza çıkıyor. Uzun kollar, gelinlere romantik bir hava katmalarının yanında, oldukça şık ve zarif bir görüntü sergilemelerini sağlıyor.

5- Prenses Kesim Gelinlikler

Prenses kesim gelinlikler; sadece 2021-2022 sezonunun değil, hemen her sezonun trend gelinlik modellerinden birisidir. Özellikle bel ve basen bölgesindeki fazlalıklardan şikâyet eden ya da gösterişi seven gelinler için prenses model gelinlikler, en ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Fotoğraf Galerisi
Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Stet clita kasd gubergren, no sea takimata
Duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Setr-i Nur
  Setr-i Nur
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?