En Şık Abiye Modelellerini Seçmek İçin

12.06.2017
4.675
En Şık Abiye Modelellerini Seçmek İçin

En Şık Abiye Modelleri

Şık ve güzel abiyeler için birçok mağaza gezmeniz gerekebilir. Bunun yanı sıra bol denemeniz ve teninize ve vücut hatlarını en uygun abiyeyi bulmanızı kolaylaştırabilir. Ayrıca abiye seçimlerinde özellikle daha klasik olan siyah beyaz ve bej renklerine kolaylıkla kaçabilirsiniz. Bu renkler genel olarak hemen hemen renk tende kendini güzel göstermektedir.

Bunun yanı sıra balık elbise modelleri de oldukça dikkat çekmektedir. Yalnız yanlış bir renk çekimi sonucundan balık elbiseler ile olduğunuzdan çok daha oldun görünebilirsiniz. Ki bu şık olmanın tam tersidir. Bunun yanı sıra geniş etekli yani içerisinde tarlatan olan modeller de oldukça tercih edilmektedir. Ayrıca yaz aylarının da gelmesiyle beraber tarlatan ile değil tüller ile genişletilmiş rengarenk elbiselerde oldukça fazla tercih edilmektedir.
Bunun yanı sıra eğer beğendiğiniz tarzda elbiseleri mağazalarda bulamıyorsanız veya fiyatlar bütçeniz için biraz fazla geliyorsa o zaman internet üzerinde abiye modellerine göz atabilir ve zevkinize göre bir model bulabilirsiniz. Ayrıca beden değiştirme şansınız, iade etme şansınız da vardır. Kargoların çok hızlı olmasından dolayı kısa sürede ihtiyacınızı karşılayabilecektir. Bunun yanı sıra internetten aldığınız abiyeleri terzide kolaylıkla vücudunuza göre de yaptırabilirsiniz.

Öte yandan şıklık göreceli bir kavramdır bunun için beğendiğiniz modeller hakkında birkaç kişiden fikir almanız önemlidir. Çok renkli, birbiriyle uyumsuz renkleri ve desenleri olan, demode kalıplardaki elbiselerde de şık olamayacağınızı söylemekte fayda var. Bunun yanı sıra abiyeyi giyeceğiniz yer de şıklık için çok önemlidir. mutlaka gittiğiniz yerin ortamına göre elbise tercihi yapılması gerekmektedir. Özellikle giyilmesi gerekn bir rengin olup olmadığına dikkat edin. son olaraksa şıklık bir bütündür unutmayın. Bunun için makyajınızın saçlarınızın, ayakkabınızın ve çantanızın birbiriyle uyumlu ve şık olması gereklidir.

Setr-i Nur

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.