Gelinlik Modelleri Kapalı

25.04.2017
7.773
Gelinlik Modelleri Kapalı

Günümüzde tesettürlü bayanlar için oldukça çok çeşitte gelinlik modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları oldukça gösterişli ve güzel görünmektedir. Her gelin düğününde güzel ve gösterişli görünmek ister, tesettürlü bayanlar içinde bu düşünülmüştür. Tesettür için özel olarak dikilmiş duvak modelleri mevcuttur, tesettürlü gelinlik modellerinin dantel işlemeleri, kapalı bayanlara özel olarak üretilmiş flor ve boleroları mevcuttur.

Günümüzde kabarık gelinlik modelleri, prenses model gelinlikler, balık model gelinlikler üretilmektedir. Aynı modeller tesettür üzerinde de uygulanabilir. Prenses ve kapalı bir gelinlik modeli olarak tasarlanmış gelinlikler mevcuttur. Tesettürlü bayanlar kapalı gelinlik modellerini tercih ederler. Günümüzde daha çok moda olan bir gelinlik türüdür, günümüzde teknolojinin ve modanın gelişmesiyle herkes her gelin hayalindeki gelinliği diktirmektedir. Gelinliğe göre eşarp modelleri de bulunmaktadır, tesettürlü gelinler kapalı gelinlik modeline göre istedikleri, beğendikleri, gelinliklerine en uygun duvağı ve eşarbı kullanabilirler. Gelinlikler taşlarla bezenmiş tüllerle örtünmüş olabilir. Her gelinin zevkine göre gelinlikler mevcuttur.

Gelinliklerin uzun kolları genelde dantellerle bezenmiş olabilir, tercihe göre kumaşla yapılmış uzun kollu gelinlikler de tercih edilebilir. Gelinler dilerlerse istedikleri şekilde kendilerine uygun bolero da diktirebilir. Bazı kapalı gelinlik modellerinin isimleri şu şekilde sıralanabilir; Anna, Galine, Delsa, Rozi Kapalı Gelinlik Modeli, Maria Kapalı, Arin, Victoria, Dora, Anjela, Sarah Andela, Nehir, Ayris, Angel, Hüsne, Duru, Anais, Love You, Kalpten, Elizya, Elfin Kapalı Kolları Uzun gelinlik Modeli, Melissa, Angel, Sude, Nefise Ece, Selene, Aymina, Grace, Harmonja Anika Su, Madonna, Milenium, Elagans, Sevcan, Uzaynur, Tina Kapalı Tüllü Gelinlik Modeli, Diana, Nefise olarak sıralanabilir.

Gelinlik modellerinin kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar kreasyonları bulunmaktadır. Gelinlikler mevsimlere göre üretilmektedir. Hangi mevsimde yapılacaksa düğününüz ona göre gelinlik tercihi yapabilirsiniz.

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.