Ankara Tesettür Kuaför Türban Tasarım

11.03.2017
5.642
Ankara Tesettür Kuaför Türban Tasarım

Tesettür Kuaförleri

 

Tesettürlü bayanlar hem kıyafetleri ile hem de kendi tarzlarıyla bulundukları ortamlarda göz kamaştırıyor. Her yıl değişen moda akımlarını kendi tarzları ile birleştirerek tesettür modasına yön veriyorlar. Özel günlerde kıyafetlerine olduğu kadar şallarına da özen gösteren kadınlar farklı tesettür modelleri ve şalları ile şıklıklarını tamamlıyorlar. Ancak düğün, nişan ve diğer özel organizasyonlarda daha farklı tesettür bağlama modellerine ihtiyaç duyuyorlar ve kıyafetleri ile bir bütün içerisinde olmak istiyorlar.

 

           Tesettür kuaförleri işte tam da bu noktada kadınların yardımına koşuyor. Onlara ihtiyaç duydukları şıklığı sağlıyor ve görünümlerini tamamlamalarına yardımcı oluyorlar. Tesettürlü bayanlara özel sunulan hizmetler ve tesettür kuaförlerinin sağlayacağı avantajlar şöyledir:

– Tesettür bağlama modelleri:

 

İster düğün, ister nişan isterse de özel organizasyon olsun tüm özel zamanlarınızda kıyafetinize uygun birbirinden farklı ve güzel tesettür bağlama modelleri ile kıyafetlerinizle bir bütün olmanızı sağlıyorlar. Gelinlere özel tesettür modelleri ile bir kuğu gibi olacak hiç olmadığınız kadar güzel görüneceksiniz. Tesettürünüz de çeşitli çiçek motifleri, dalgalar ve diğer motif türlerini uygulayarak tarzınızı da yansıtacaklar. Bu şıklığın yanı sıra tesettürün rahatlığını da yaşayacak ve tesettürün başınızdan kayarak açılması endişesini yaşamayacaksınız. Özel teknikleri sayesinde iğnelerin başınıza ve boynunuza batma hissini yaşamadan hayal ettiğiniz tesettür şıklığına sahip olacaksınız.

 

– Tesettür makyaj seçenekleri:

Porselen Gelin Makyajı

 

           Tesettür kuaförleri uyguladıkları özel makyajlar ile tesettürlü bayanlara hizmet vermektedir. Doğal görünümlü makyaj, günlük makyaj, gece makyajı, kaş tasarımı gibi birçok hizmeti tesettürlü bayanlara özel sunan kuaförler, güzelliğinizi ön plana çıkartacak seçenekleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Görünümünüzü tamamlayacak ve özel makyaj malzemeleri ile yapılmış olan makyajınızın kıyafetinize veya tesettürünüze bulaşma derdini yaşamayacaksınız.

 

Tüm bu hizmetlerin dışında kadınların ihtiyaç duyduğu tüm güzellik hizmetleri ile de her zaman bakımlı olacaksınız. Tesettürlü bayanların yaşadığı saç dökülmesi sorununa karşı uyguladıkları özel yöntemler ve bakımlar sayesinde saç dökülme sorununuz tamamen ortadan kalkacak ve sağlıklı dökülmeyen saçlara sahip olacaksınız. Sundukları tüm hizmetler ile size tepeden tırnağa kadar güzel ve bakımlı olma fırsatı sunan tesettür kuaförleriyle güzelliğinizi bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz!

 

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.