Dikkat Çekici 5 Gelinlik Modeli

05.06.2017
13.224
Dikkat Çekici 5 Gelinlik Modeli

Dikkat Çekici 5 Gelinlik Modeli

En güzel ve özel gününüzde dikkat çekici olmak için muhakkak size en çok yakışan gelinliği seçmek en önemlisidir. Bunun için kesinlikle öncelikle vücudunuzu tanımalısınız. Boyunuza, ten renginize ve vücut yapınıza göre bir gelinlik seçmezseniz dikkat çekici olamazsınız. En güzel gününüzde güzel durabilmek için doğru bir gelinlik seçmek ve aynı zamanda uzun yıllar sonra hala bu gelinlik için de kendinizi iyi görmeniz için de güzel bir gelinlik seçmelisiniz.

1. Taşlı gelinlikler

Taşlı gelinlikler oldukça dikkat çekici gelinliklerdir. Fakat basit ve ucuz durmaması içinse muhakkak üzerindeki taşların zarif durmasına dikkat etmelisiniz. Bununla beraber aynı zamanda taşların rengi illa şeffaf olmak zorunda da değildir. Oksit renklerinde, gri renklerinde, renk, bej renklerinde taşlardan yararlanabilir. Aynı zamanda taşlar sadece göğüs bölgelerinde kullanılabileceği gibi aynı zamanda bütün üst kısımları taşlı olan ve biraz da belden aşağıya doğru devam eden taşlardan oluşmuş bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

2. Prenses gelinlik modelleri

Oldukça zayıf uzun boylu kişilerin tercih etmesi gereken bir model olmakla birlikte belin çok ince olmasını gerektiren bir modeldir. Etek kısmının çok kabarık başlaması ve çok kabarık devam etmenisi gerektiren bir modeldir. Etekleri tamamen tülden oluşan oldukça bir kabarık model tercih edebilirsiniz. fakat bu özel gününde öncelikle bu gelinlik ile epey prova yapması gerekmektedir çünkü kullanımı oldukça zor olan bir genlik modelidir.

3. Uzun kuyruklu modeller

Uzun kuyruklu modeller de oldukça dikkat çekici gelinliklerdir. Bu gelinlikler daha çok resepsiyon tarzı düğünler için kullanışlıdır. Onun dışında başkalarının gelinliğe basma ihtimalı doğmaktadır.

4. İşlemeleri gelinlikler

Baştan aşağı işlemeli olan gelinlikler de oldukça dikkat çekici ve elegan durak gelinliklerdir.

5. Kabarık etekli balık modeller

Balık modelleri birçok gelin tarafından tercih edilmektedir. Ancak bu gelinlikleri çok daha dikkat çekici olması için eteklerinin çok gösterişli ve kabarık olması gereklidir.

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.