Prenses Abiye Modelleri

24.07.2017
5.231
Prenses Abiye Modelleri

2017 Prenses Abiye Modelleri

Prenses elbiseler de elbisenin üst kısmı vücudumuza yapışır. Belden itibaren ise açılmaya başlar. Bazı modellerde oldukça fazla açılma vardır. Bu elbiseler A formunda belden yavaş yavaş açılan değil bir anca kabarık başlayan modellerdir. Bazı modeller de ise A formunda açılmalar gözlenir. Bu elbiseler tarlatanla desteklenirler ve açıklık genellikle bu şekilde sağlanırlar. Bazı elbiselerin alt kısımları sadece kat kat tülden oluşur. Bu tarz elbiselerde tarlatana ihtiyaç yoktur zaten elbisenin eteklerinde çok fazla kat tül olduğu için yeterinde kabarık durabilmektedir. Bazı elbiseler ise tok kumaşlardan yapılmışlardır. Bu tok kumaştan yapılmış elbiselerde ise prenses modeli yani açılan model elde etmek için pileler kullanılmaktadır. Daha net ve daha abiye gibi duran bu modeller de oldukça fazla tercih edilen modeller arasındadır.

Özellikle bu sene prenses abiyelerin tasarımlarında düşük kolu modeller oldukça dikkat çekmektedir. Bu şekilde gerdanı ortaya çıkartan modeller de ek olarak bazen kollarda fırfırlar da göze çarpmaktadır. Kalp şeklinde göğüz kubu epey kaybolmakla beraber geniş V yakalar oldukça kullanuşur hale gelmiş. Bununla beraber tül bir üstün üzerine sadece taş işlemeler yapılarak üzerinizde sadece taşlar varmış gibi bir görüntünün verildiği modelleri de prenses modeller de oldukça fazla görmekteyiz.

Tek parça olarak üretilen prenses abiyeler aynı zaman da iki parça görünümlü olmalarının yanı sıra aynı zaman da tam olarak 2 parça olarak üretilmiştir. Üst kısmı daha kısa olan modeller de görülmekte beraber genellikle beli çok ince olan bayanları tercih edebileceği şekilde bir model olduğunu söylemekte fayda var. Bunun yanı sıra bu sene karışık ve keskin renklerin yanı sıra daha sana daha soft renkler bej krem ve ekruların tonları çok fazla tercih edilmektedir.

Setr-i Nur

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.