İstanbul Gelinlik Moda Evi Setr-i Nur

17.05.2017
2.960
İstanbul Gelinlik Moda Evi Setr-i Nur

İstanbul Gelinlik Moda Evi
Ülkemiz genç nüfus popülasyonunun yüksek olması nedeniyle, her yıl binlerce çift evlilik ve düğün hazırlıklarına start veriyor. Gelin adaylarının gelinlik modellerini inceleyerek hem keselerine hem de beğenilerine uygun bir gelinlik modeli bulması, günler hatta haftalar alabiliyor. Bu uzun ve tatlı telaşı, sizi ve kesenizi yormadan atlatabilmeniz için İstanbul gelinlik moda evi setr-i nur bünyesinde yer alan gelinlik çeşitlerini görmeden ve fiyatlarını duymadan alışverişinize başlamayın.
İstanbul gelinlik moda evi setr-i nur olarak, ister satın alma ister kiralama olsun her türlü alternatifi sunarak, sizin için en uygun gelinlik seçenekleri hazırlamaktayız. Bugüne kadar on binlerce mutlu çiftin rüyalarını gerçekleştirmelerine katkı sağlayan moda evimiz, bundan sonra da sahip olduğu vizyon ve misyonla en güzel gelinlikleri sizlere sunmaktadır. Tasarım ve moda konusunda alanında uzman bir kadro ile çalışan moda evimiz, gelin adaylarının üzerlerine yakışacak her çeşit gelinliği sizlerin beğenisine sunmakta ve size özel olarak üretmektedir.
Her yıl değişen ve gelişen gelinlik sektöründe gelin adaylarımız, eski modellere eğilmemek için güncel gelinlik önerilerini ve gelinlik modasını yakından etmeleri gerekmektedir. İstanbul gelinlik moda evi setr-i nur’da, vitrinlerde ve askılarda teşhir edilen son moda gelinlikler düğünlerde herkesin beğendiği ve konuştuğu tasarımlardan oluşmaktadır. Siz de bu son moda gelinlik modellerimizden birisini beğendiyseniz, görevli arkadaşların yardımıyla gelinliği giydikten sonra, düşlediğiniz gelinliğe kavuşmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
Hayalini kurduğunuz düğünde giyeceğiniz şık bir gelinlik için, satın almayı arzuladığınız ya da kiralayacağınız gelinlikte şayet sizi rahatsız eden bazı sorunlar varsa, uzman kadromuzun sihirli elleriyle küçük dokunuşlar yapılabilir. Bu küçük değişiklikler sayesinde vücudunuza tam oturan ve sizi tatmin eden, hayalinizdeki gelinlik ortaya çıkacaktır. Sizin tam ölçülerinize göre özel dokunuşlar yapılarak, beğendiğiniz gelinliğe daha hoş bir görünüm verilmektedir. İstanbul moda evinde gelinliğiniz için istediğiniz tarihlerde prova günleri seçebilirsiniz. Prova günlerinde mağazamıza gelerek, gelinliğinizde sürekli bir deneyim yaşar ve düğün gününden önce kendinizi her şeyi ile hazır hissedersiniz.
Gelin adaylarımızın gelinlik tercihlerinin ne kadar önemli olduğu aşikar. Hatalı yapılan tercihler nedeniyle birçok çift evlilik sonrası üzgün anlar yaşayabilmektedir. Böylesine tatsızlıklara meydan vermemek için, profesyonel bir ekipten kurulu moda evimizden destek almanız doğru tercih olacaktır. Mutlu yarınlar ve mutlu bir evlilik için, düğün gününe tastamam hazır olmanız için,

haydi SETR-İ NUR’A…

Setr-i Nur
Suna YURTALAN

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.