Hangi Çocuğa Hangi Elbise Yakışır ?

07.11.2017
5.276
Hangi Çocuğa Hangi Elbise Yakışır ?

Hangi Çocuğa Hangi Renk Elbise Yakışır?

Annelerin kendilerinin ne giyeceği konusundaki soru işaretleri elbette çoğu zaman çocukları içinde oluyor. Anneler genelde çocuğuna ne renk, nasıl elbiseler alacakları konusunda tereddüt yaşıyorlar.
Çocuklarınıza satın alacağınız giysilerin renklerini çocuğunuzun ten renginin büyük etkisi var. Çünkü ten rengiyle çocuğunuzun giyeceği elbisenin uyum içerisinde olması lazım ki çocuğunuza giydiği yakışsın…
Peki, çocuklar için hangi ten rengine hangi elbise yakışır?
Açıklamadan önce belirmekte fayda var çocuğunuzun cinsiyetine, saç rengine göre renk seçimini kendiniz yapmalısınız biz size sadece fikir veriyoruz. 🙂
Esmer tenli çocuklara hangi renk elbiseler yakışır?
Esmer tene sahip çocuklar için daha çok açık renkler tercih edilmelidir. Beyaz, gri gibi..
Buğday tenli çocuklara hangi renk elbiseler yakışır?
Buğday tenli çocuklar için sıcak tona sahip renkli elbiseler tercih edilmelidir. Kahverengi, bej, haki yeşil, zeytin yeşili, fıstık yeşili, turuncu, sarı, gülkurusu kiremit kırmızısı, taba ve mürdüm renkleri buğday tenli çocuklarla daha uyumlu olacaktır.
Beyaz tenli, sarışın çocuklara hangi renk elbiseler yakışır?
Beyaz tene sahip çocuklar için ise daha çok soğuk renkler tercih edilmelidir. Mavi, pembe, fuşya, lila, bordo, vişne, koyu kırmızı, gri. Tüm bunların yanında bu renklerin parlak veya koyu tonlarında giysilerde beyaz tenli çocuklar için daha uyumlu olabilir.
Setr-i Nur

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.