Tesettürlü Gelinler İçin 2023 Gelinlik Modelleri

Tesettürlü Gelinler İçin 2023 Gelinlik Modelleri

Tesettürlü Gelinler İçin 2023 Gelinlik Modelleri

Düğün zamanı, çiftlerin en mutlu ve en heyecanlı dönemleridir. Bu dönemde özellikle gelin adayları, düğünün her detayı ile ayrıntılı olarak ilgilenirler ve her şeyin kusursuz olmasını isterler. Bu anlamda üzerine titredikleri konulardan birisi de gelinlik seçimidir. Gelinler için zevkli olduğu kadar zorlayıcı olan gelinlik tercihi, belli noktalara dikkat edildiğinde hayal edildiği gibi sonuçlanabilir. Dikkat edilmesi gereken konuların başında da vücut tipi gelmektedir. Yine trend olan gelinlik modelleri takip edilerek hem şık hem de modern bir görünüme kavuşulabilir. Bu nedenle gelinlik seçimi yapmadan öne 2023 tesettürlü gelinlik modelleri konusunda fikir sahibi olmanızı öneririz. İşte 2023 yılında tesettürlü gelinlerin sıklıkla tercih edeceği o gelinlik modelleri…

2023 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Dantel Gelinlikler

Dantel gelinlikler 2022 sezonunda olduğu gibi 2023’de da tesettürlü gelinlerin tercihleri arasında yer alacak. Bu anlamda özellikle balık model tesettür gelinliklerini tercih edebilirsiniz. Üzerinde dantel detayların da sıklıkla yer alacağı bu modeller, gelinlerin hem şık hem de modern bir görünüm sergilemelerini sağlayacak.

Ancak balık model gelinlikler, bazı gelinler tarafından tercih edilemiyor. Bunun en önemli nedeni ise her vücut tipine uygun olamamasıdır. Ancak vücut tipiniz uygunsa ve balık model gelinlikleri seviyorsanız, düğününüzde muhteşem bir görüntü sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Drapeli Tesettür Gelinlikler

2022-2023 tesettürlü gelinlik modelleri arasında, drapeli gelinlikler de yer alıyor. Farklı dikim opsiyonları ile her bedene uyarlanabilen ve bu gelinlikler, tesettürlü gelinlerin yeni sezonda çokça tercih edeceği modellerden. Bunun yanında özellikle asimetrik drapeli gelinlikler, vücudundaki fazlalıkları gizlemek isteyen gelin adayların için oldukça idealdir.

Kuyruklu Tesettür Gelinlikler

Aslına bakılırsa kuyruklu gelinlikler, bir moda klasiği olarak adlandırılabilir. Eski dönemlerden bu yana gelinlerin tercihleri arasında yer alan bu gelinlikler, 2023 sezonunda da karşımıza çıkacak. Kullanım açısından yer yer zorluk çıkarabilen kuyruklu gelinlikler, özellikle ihtişamlı balo salonlarında yapılan düğünler için tercih edilebilir.

Tüm bunların yanında 2023 tesettürlü gelinlik fiyatları ise, yine her sezon olduğu gibi gelinliğin kumaş türüne ve özel dikim olup olmamasına göre değişiklik gösterecek. Bu anlamda öncelikle vücut tipinize uygun gelinlik modelini belirlemeli ve ardından bütçenize uygun tercihler yapmalısınız.

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.