Tesettür Kaftan Modelleri

11.10.2019
4.846
Tesettür Kaftan Modelleri

Geçmişten günümüze kültürümüzde yer edinmiş olan tesettür kaftan modelleri, Setrinur ayrıcalıkları ile sizlerle. Geleneksel çizgilerden ve renklerden oluşan kaftanlar hala en görkemli kıyafetler arasında yer alıyor. Ayak ucuna kadar ulaşan bu giysiler, işlemeli ve desen bezemeleri ile her kadının vazgeçilmezi olacaktır. Düğünlere tarihi bir hava katan ürünlerin bu kadar yaygınlaşmasının bir sebebi de tabi ki popüler kültür ve TV dizileridir. Kırmızı renk ve kadife kumaştan üretilerek yaygınlaşan kaftanlar, artık modern teknoloji sayesinde daha çeşitli bir hal almıştır.

Eğer yaz aylarında sıcaktan bunalmak istemiyorsanız saten modelleri tercih edebilirsiniz. Her vücut tipine uygun şekilde üretile tesettür kaftanlar, muhafazakâr yaşam tarzına da çok uyacaktır. Tarzından ödün vermek istemeyenlerin tercihi olarak, tüm sezon moda anlayışına uygun olarak üretilmektedir. Kısacası tercih yapmak için önünüzde bolca seçenek bulunuyor. Ayrıca kaftan seçiminde içine giyeceğin giysinin de önemi büyüktür. Takım halinde bütünlük göstermesi için kaftan ve abiyeyi Setrinur üzerinden satın alabilirsiniz.

Tesettür Kaftan Modelleri

Ünlü tasarımcılarımızın tasarladığı en yeni tesettür kaftan modelleri ile kına gecelerinin parıldayan yıldızı olabilirsiniz. Altın sarısı ve yaldızlı nakışların yanı sıra dantelli modeller ile uyumlu olabilirsin. Ayrıca pullu ve tüllü ürünler de sıkça tercih edilenler arasındadır. Orijinal ipliklerden kumaş kalitesine kadar her detaya özen gösteren Setrinur, ayrıntıda gizli olan güzelliği yakalamanızı sağlayacaktır. Hayal gücü geniş tasarımcılarımız sayesinde her genç kadın için birbirinden güzel modeller üretilebilmektedir.

 Mümkün olduğu kadar hafif üretilerek, gece boyu terleme ve sıkıntı yapmadan göz kamaştırmanızı sağlar. Mor, mavi, yeşil, bordo renkleri yeni nesil kaftanlarda tercih edilen renklerdendir. Üzerinizde asil duracak şekilde yapılan işlemeler, bir başka detayı kapatacak şekilde tasarlanmamaktadır. Bu sayede elbisenin her detayı aksesuarlarınızla bütünlük içinde olabiliyor. Daha heybetli bir görüntüye ulaşmak istiyorsanız, tarlatanlı kaftanları seçerek objektiflere en iyi pozu verebilirsiniz. Fiyatlar ve modeller hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız web sitemizi inceleyebilir veya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Cep yakmayan fiyatlar ile en şık kaftanlar Setrinur’da.

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.