2017 Tesettür Abiye Modelleri

27.03.2017
13.952
2017 Tesettür Abiye Modelleri

Kadınlar için herhangi bir özel davette giyilecek elbise oldukça önemlidir. Elbise seçimi konusunda ise genellikle kadınlar kendi tarzına uygun ve katılacağı davete göre kıyafetleri tercih ediyor. Ancak tarzı ne olursa olsun her kadın ilk önce kendi bedenine ve vücut hatlarına göre abiye elbiseleri tercih ediyor. Tesettürlü bayanlar için ise özel tesettür abiye modelleri piyasaya çıkıyor.

Tesettür abiye elbise modelleri modanın her alanında olduğu gibi her sene yenileniyor. Şıklık ve zerafetiyle ön plana çıkmak isteyen kadınlar, düğün ve nişan gibi özel günlerde kendine uygun tesettür abiye elbiseleri tercih ediyor.

Tesettür abiye modellerinde 2017 sezonunda kullanılan ağırlıklı bazı renkler bulunuyor. Siz de Setr-i Nur farkı ile kendinize en uygun abiye modellerini birkaç dakika içerisinde keşfedebilirsiniz. Her bütçeye uygun kıyafet seçenekleri ile dikkat çeken firmamız, kalitesi ile de sizleri kendine hayran bırakacak. 2017 sezonunda abiye elbise modellerinde genellikle pudra, bordo ve mint yeşili gibi renkler hakim.

Abiye elbise tercih ederken uymanız gereken basit ama önemli birkaç kural bulunuyor. Öncelikle seçeceğiniz abiyeleri gerek renk tonu gerekse kesim özellikleri olarak vücudunuzda göre tercih etmeniz gerekiyor. Açık renk elbiseler tercih edecekseniz ten renginizin elbise içerisinde sırıtacak kadar koyu olmaması ve koyu renk elbise tercih ediyorsanız büyük farklar oluşturacak kadar açık olmaması gerekiyor. Boyunuz normalden kısa ise tercih edeceğiniz elbisenin boyunuzu geçmemesi ve normalden biraz daha kilolu iseniz elbisenin sizi daha kilolu göstermemesi gerekiyor. Bu gibi durumlarda daha bol kesim ve geniş dökümlü abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

Firmamız telefondan sunulan özel üretim tesettür abiye modelleri arasından siz de kendi zevkinize ve tarzınıza uygun olanları seçerek katılacağınız özel davetlerde tüm gözlerin sizin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Piyasadaki birçok tesettür abiye imalatı yapan firmalar, genellikle sadece belirli aralıkta bulunan yaş grubuna hitap edecek ürünler sunuyor. Setr-i Nur abiye kalitesiyle sizde her yaş grubuna uygun abiye modellerini tek çatı altında görüntüleyebilirsiniz. Firmamız bünyesinde sunulan yüzlerce farklı abiye modeli arasından kendi beden ölçülerinize ve zevkinize uygun abiye modellerini bulmakta hiç zorlanmayacaksınız.

Setr-i Nur
Suna YURTALAN

 

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.