Tesettür Bindallı Yeni Sezon Trendleri

16.03.2017
4.364
Tesettür Bindallı Yeni Sezon Trendleri

En Güzel Tesettür Bindallı Modellerini Sizler İçin Derledik.

 

Geçmişimiz modasında tesettür abiyelere fazla önem verilmemekte idi. Bu neden dolayısı ile de tesettürlü bayanlar oldukça problem yaşamaktaydı. Özellikle gelinliklerde ya da kaftanlar da bile özel dikim yaptırmak zorunda kalıyorlardı. Özel dikim tesettür gelinlik, tesettür abiye ve ya tesettür kaftan modelleri de oldukça pahalı olmaktaydı. Herkes maalesef ki istediği modeli özel olarak diktiremiyordu.

 

Ancak şimdi moda oldukça gelişim göstermekte ve binlerce milyonlarca tesettür modelleri yapılmakta. Günlük giyim tesettür modelleri, tesettür abiye modelleri, tesettür gelinlik ve tesettür kaftan modelleri ile günümüz de neredeyse her alışveriş merkezinde veya her moda evinde kolayca karşılaşmak mümkün. Bu şekilde moda gelişim gösterdikçe özel dikim modeller de eskisi gibi çok uçuk fiyatlarda yapılmıyor. Her bireyin diktire bileceği cazip fiyatlarda moda evleri ile karşılaşmak mümkündür.

 

Birçok bayan tesettür gelinlik bulma zorluğunu her ne kadar oldukça aşsa da tesettür bindallı bulmak bazen zor olabiliyor. Çünkü sizlerin de bildiği üzere bindallı modellerinin çoğu oldukça fazla dekolteye sahip. Bazı bayanlar kınalarında tesettür modeller tercih etmiyor bildiğiniz gibi kınalar sadece Türk kültür ve âdetinde kız arkadaşlar arasında olur. Bu gibi durumlar da tesettürlü bayanlar da rahatlıkla normal kaftanlar tercih edebiliyor. Ancak bazı yörelerin adetleri değişim göstermekte bu adetlerde kız kınasına erkek tarafı ve erkeklerde geliyor. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalan tesettürlü gelin adayları tesettür bindallı modeli tercih etmek zorunda kalıyor.

 

Eğer ki şehrinizde tesettür bindallı satışı yapan yerler yok ise setrinur web sayfamızı ziyaret ederek online alışverişin ki günümüzde en az bir kaç tane vardır ancak modelleri beğenmeyebilirsiniz herhangi bir setrinur  moda evine istediğiniz kaftan modelinin tesettürlü olanını diktirebilirsiniz. Ya da bazı gelin adayları da normal bir kaftan modeli satın alıp kaftanın sadece dekolte kısmını aynı renk kumaş satın alıp kapattırabiliyor. Bir başka seçenek ise normal bir kaftan modeli satın alıp başörtünüzü büyük bir model tercih edip yine kaftanın dekolteli kısımlarını başörtüsü ile kapatabilirsiniz. Yani günümüz de birçok seçenek bulunmaktadır. Bu da tesettürlü gelin adaylarının ya da tesettürlü bayanların işini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.