Nemrut Dağında Çekim Yaptık..

04.04.2018
1.835
Nemrut Dağında Çekim Yaptık..

Devasa heykellerin bulunduğu Nemrut Dağında katalog çekimleri için gelinlik giyen mankenlerimiz birbirinden güzel pozlar verdi.

Devasa heykellerin bulunduğu Nemrut Dağında katalog çekimleri için gelinlik giyen mankenlerimiz birbirinden güzel pozlar verdi.
Çekimlerimiz İçin  2 bin 206 metre yüksekliğe zorlu bir tırmanış gerçekleştiren manken ve ekibimiz, soğuk hava ve rüzgar eşliğinde çekim yapmak zorunda kaldı. Yaklaşık 25 kişilik ekibimizle  zirveye çııp Kommagene Uygarlığı’ndan kalma 2 bin yıllık heykeller ile poz verdi güzel mankenlerimiz.
Çekimler sırasında rüzgarın azizliğine uğrayan ve zaman zaman zorlanan mankenlerimiz, katalog çekimini zor şartlar altından gerçekleştirdi. Nemrut Dağının doğu ve batı terasında bulunan heykellerin önünde yapılan çekimler zor olduğu kadar eğlenceli de geçti.
Mankenlerden Ercil Yavuz, zirvede “Nemrut’un kızı” türküsünü seslendirdi. Tümülüsün kuzey yönündeki kardan güçlükle ilerleyen mankenlere, ekipteki diğer kişiler yardım etti.
Setr-i Nur Firmasının sahibi Suna Yurtalan, amaçlarının Nemrut Dağının reklamını yapmak olduğunu belirterek, “İstedik ki Nemrut Dağı ve Adıyaman’ın tanıtımını yapalım. Burada katalog çekimini yapmaya karar verdik. Zirveye zorlu bir çıkış yaptık. Adıyaman’ı ve Nemrut’u dünyanın her yerine tanıtacağız. Görmeyenler, Nemrut Dağı ile alakalı fikri olmayanlar için inşallah tanıtıcı bir görsel olacak” ifadelerini kullandı.
Manken Ercil Yavuz, 2 bin 206 metre yükseklikteki devasa heykeller arasında çekim yapmanın ayrı bir güzelliğinin olduğuna vurgulayarak, “Mitolojik karakterlerin heykelleri arasında çekim yapmak ayrı bur duygu. Adıyaman’ı çok beğendik ve Nemrut’u ilk defa görüyorum. Burası harika, ülkemizin keşfedilmemiş çok güzel yerlerinden birisi. Burada olmaktan ve çekim yapmaktan çok mutluyuz” dedi.
Manken Meryem Dülger ise “Nemrut Dağına çekim için geldik. Hem mutluyuz, hem yorgunuz. Çok güzel işler çıkardık. Nemrut Dağı insanı gerçekten farklı hissettiren bir yer. Fiziksel olarak bunu hissediyorsunuz. Burayı görmüş olmanın büyük şans olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.