Dikkat Çekici Gelinlik Modelleri

06.06.2017
3.778
Dikkat Çekici Gelinlik Modelleri

Dikkat Çekici Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçimi oldukça önemlidir özel bir günde güzel olabilmek çok önemlidir. seçtiğimiz gelinlik ile  bütün gözleri üzerimizde tutabilmek ve yıllar sonra düğün fotoğraflarına baktığımızda da ne kadar güzelmişim diyebilmek oldukça önemlidir. Tabi ki gelinlikler modayı takip ederek seçilmelidir. Sadece moda diye de komik görünen veya şık görünmeyen gelinlikler terci edilmemelidir. Eğer doğru olmayan bir gelinliği sadece dikkat çekici olmak için alırsanız o zaman iyi yönde değil kötü yönde dikkatleri çekmiş olursunuz.

Dikkat çekebilecek gelinlik türlerin birisi taşlı gelinliklerdir. Sadece göğüs kubunda tercih edilebilen gelinliklerin yanı sıra aynı zaman tüm üst kısmı kaplayan ve belden aşağıda doğru devam eden taşlarla kaplı gelinlikler tercih edebilirsiniz. burada öemli olan kısım taşların kaliteli durmasıdır. Elbette taşlarla süslenmiş bir gelinlik daha pahalı olacaktır. bu sebeple eğer bu gelinlikler bütçenize uygun değilse daha basit görünümlü taşları olan gelinliklere dğeil daha farklı gelinlik modellerini tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra taşların şeffaf olması oldukça tercih edilirken, oksit renklerinde ekru renklerinde veya değerli taşların renklerinde süslenmiş farklı desenler verilmiş gelinlikler oldukça dikkat çekici olabilecektir.

Diğer gelinlik modeli prenses gelinliklerdir. Prenses gelinlik derken bel kısmından itibaren oldukça fazla kabaran gelinliklerden bahsediyorum. Bu gelinlikleri tercih edebilmek için öncelikle uzun boylu ve zayıf olmak gereklidir. Belin oldukça ince olmasını gerektiren bu gelinlikler ile gerçekten tam bir prenses olacaksınız. Bunun yanı sıra uzun uzun kuyruğu olan gelinlikler de oldukça dikkat çekici olacaktır fakat düğün mekanı buna uygun değilse eğer kullanması oldukça zor olacaktır.

Bir diğer seçenek balık gelinlik modellerin etek uçlarının çok kabarık ve tül kaplı olması ve bunun beraber de uzun kuyruklu olması oldukça şık ve güzel gösterecektir.

 

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.