Tesettür Gelinlik Modelleri

21.04.2017
6.526
Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçmek her kadın için zordur. Hayatlarında sadece bir kez giyecekleri kıyafeti seçerken oldukça hassas davranan bayanlar ince eleyip sık dokumakta ve farklı modeller üzerinde değerlendirmeler yaparak karar vermekte. Kapalı bayanlar için de gelinlik mağazalarında ve moda evlerinde pek çok farklı tasarım yer alıyor. Açık bayanlara göre daha farklı tasarımlara sahip olmakta olan tesettür gelinlik modelleri genç ve yetişkin bayanlar tarafından beğeni kazanıyor.

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modellerinin tamamı hitap ettiği kesimden dolayı uzun kolludur ve herhangi bir sırt dekoltesi veya ön bölümünde dekolte, açıklık yer almaz. Tesettürlü bayanlara hitap eden gelinlikler genellikle dantel işlemeler ve taş süslemeler ile şekillendirilmektedir.

Dantel işlemelerin yer aldığı tesettür gelinlik modelleri arasında özellikle A kesim gelinlikler dikkat çekiyor. A kesim gelinlik modelleri modern görünümleri ile birlikte asil duruşu ile de tüm kadınların ilgi odağı oluyor. 2017 modasında da ön plana çıkmakta olan A kesim gelinlikler tesettürlü bayanlar için ideal tasarımlar olarak gelinlik evlerinde ve diğer mağazalarda yer alıyor.

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kapalı bayanlar için moda evlerinde yer alan en uygun tasarımlardan biri de kabarık gelinlik modelleridir. Gerek açık alanda gerçekleştirilen düğün törenlerinde, gerekse de kapalı alanlarda yapılan düğünlerde hem gösterişli olması, hem muhafazakar kesime hitap etmesi, hem de ferah tutması ile bayanlar için uygun gelinlik tasarımlarından oluyor.

Kabarık gelinlikler arasında seçim yapmanızda çok kolay. Her moda evinde pek çok sayıda farklı tasarım yer alır iken özellikle uzun kuyruklu modeller son yılların tercihi oluyor. Eğer rahat kullanırım, benim için sıkıntı olmaz diyorsanız uzun kuyruklu kabarık gelinlik modelleri tesettürlü bayanlar için ideal tasarımlar arasında yer alıyor.

 

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.