Tesettür Kınalık

05.03.2017
4.960
Tesettür Kınalık

Tesettür Kınalık

 

Bu yıl özellikle de kına gecelerinde tesettür kınalık modelleri oldukça moda. Tesettürlü gelin adaylarının son yıllarda severek tercih ettiği kınalıklar kına gecelerinin adeta vazgeçilmezi haline geldi. Son yıllarda çok moda olan tesettür kınalıklar sizi en mutlu günlerinizden birinde, sevdiklerinizle beraber bir saray sultanı gibi hissettirecek ve sizi zamanda bir yolculuğa çıkaracak.

 

Eskiden saraydaki soylu kadınlar, sultanlar tarafından sıkça kullanılan tesettür kınalık son yıllar itibariyle adeta büyük büyük annelerimizin sandıkların tekrar gün yüzüne çıkıyor ve günümüzün kına gecelerinde tekrar hayat buluyor. Tesettür kaftan modelleri kına gecesi gibi sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz unutulmaz bir günde sizi bir sultan gibi hissettirerek gecenizi daha da güzelleştiriyor. Tesettür kınalık son yıllarda özellikle de tesettürlü bayanlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Sevdiklerinizle birlikte eğleneceğiniz bu unutulmaz gecede Osmanlı gelenekleri de can buluyor.

 

En Trend Tesettür Kaftan Modelleri

 

Son zamanlarda kına gecelerinin adeta vazgeçilmez parçası olan tesettür kaftan modellerinin en çok tercih edilen çeşitlerinden biri kırmızı olanları. Kırmızı bir tesettür kınalık ile siz de kına gecenizde odak noktası olabilir, bütün gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Kırmızı, uzun tesettür kaftanlar son bir kaç yıl içerisinde gelin adayları tarafından kına gecelerinde giyilmeye başlanan oldukça yeni ve popüler bir trend haline geldi. Birbirinden şık tesettür kaftan modellerinin bir diğer çeşidi ise işlemeli tesettür kaftan modelleri. Bu işlemeli tesettür kaftan modelleri öyle trend oldu ki, artık günümüzde tesettür kaftan dendiğinde akıllara işlemeli tesettür kaftan modelleri geliyor. Özellikle de kırmızı ve uzun tesettür kaftan modelleriyle birleşen bu model, hem kırmızı, hem de işlemeli tesettür kaftan modelini oluşturarak, kına gecesi gibi özel bir günde bütün gözlerin gelinde olmasını sağlıyor.

 

Eğer siz de bir gelin adayıysanız ve kına gecesi yapmayı düşünüyorsanız, kırmızı ve işlemeli olan tesettür kaftan modellerini kına gecenizde giymeyi düşünebilirsiniz. Bu özel gecede en güzel ve en dikkat çeken kişi olmak sizin en doğal hakkınız. Yıllardır süregelen geleneklerimizden biri olan kına gecesinde sevdiklerinizle eğlenceli bir gece geçirirken gecenin en güzeli siz olabilirsiniz.

Setr-i Nur

Suna YURTALAN

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lütfen hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.