Suna Özdemir, Kanal 7 ‘de

13.02.2022
330
Suna Özdemir, Kanal 7 ‘de

Suna Özdemir Kanal 7 Televizyonunda pazar günleri yayınlanan Merhaba Hayat programına davet edildi. Aret Kamar ve Meral Karadağ Sunumu ile gerçekleştirilen programda Özdemir, Setrinur 2022 modellerini sergileyerek, kendisine yönlendirilen soruları yanıtladı. Proğramda Özdemir , 30 yıldan bu yana bir dikiş makinası ile başlayan serüvenin 54 bayi ve binlerce çalışan ile neticelenmesi sürecine değindi.

Dikkat çeken Setri Nur tv reklamlarımızdan sonra bizleri ekranda görmek isteyen siz izleyenlerimize teşekkür ediyoruz.Üst üste tüm TV kanallarından gelen konuk tekliflerine elimden geldiğince yoğun proğramım içerisinde katılmaya çalışıyorum.Bir kaç hafta tüm günlerimiz doldu. Hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız. Ben tüm hanımların yani sizlerin sesinizim. Hayallerinizin görünen tarafıyım.
Bu ekonomik krizde, Tüm Dünyanın ekonomisinin zorlandığı şu günlerde peş peşe verdiğimiz Bayiliklerimiz binlerce insana iş ve istihdam sağlıyor. Onlarca İşleyen atölyelerimiz üretimde dur durak dinlemeden yeni Gelinlikler üretiyor.. ve daha daha daha binlerce güzellikler . Bunları sizlerle paylaşmak ve dualarınızı almak o kadar güzelki. Ama tabiki kıskananlar çekemeyenler oluyor mu ?oluyor. Ama inanın hiç görmüyorum olumsuzu onlar maalesef kendilerine ediyor. Benim kalbim güzel baktığı için yıldızımı parlatıyorlar.. 🥰Bundan daha iyi nasıl olur??

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?