Setrinur Bayiler Buluşması Ankara’da gerçekleşti

17.11.2021
218
Setrinur Bayiler Buluşması Ankara’da gerçekleşti

Gelinlik sektörünün önemli markalarından SetriNur bayilerini Ankara’da düzenlenen ‘Bayiler Buluşması’ organizasyonunda bir araya getirdi.

Ankara’da bir Grant Otelde düzenlenen toplantıda, Setri-Nur Yönetim Kurulu Başkanı Suna Özdemir ile Türkiye genelinde hizmet veren bayi temsilcileri yer aldı. Toplantıda, 2022 sezonundaki yeni kurumsal yapı ve ortak yapılacak çalışmalar görüşüldü. Organizasyon kapsamında Mustafa Taş & Yasin Keleş konser verdi. Ayrıca Dostlar Konağı Halk Oyunu Ekibi gösterilerini sergiledi. Bayi temsilcileri, yeni sezona hazırlık öncesi düzenlenen eğlencede moral depoladı. Program sonunda plaket ve hediye takdimleri yapıldı.

DÜNYA’DA EŞİ OLMAYAN GELİNLİK

SetriNur Yönetim Kurulu Başkanı Suna Özdemir , pandemi döneminde çok etkilenmeden en iyi şekilde müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye devam ettiklerini söyledi. Türkiye’de evliliğin çok önemli bir değer olduğunu belirten Özdemir, ‘Bizler değerlerimize değer katmak adına Setrinur markamızla elimizden geleni yapıyoruz. Gelinlerimiz hayallerinde kurdukları ne ise, tasarımlarımızla onlara elimizden geldiği kadar güzel hizmetler vermeye çalışıyoruz. 2022 sezonunda büyük sürprizlerimiz olacak. Şu anda Türkiye’de belki de dünyada olmayan bir gelinlik tasarımı yapıyorum. Dünyada eşi yok. Taştan, pul payetlerden, boncuklardan uzak tamamen bu zamanın getirdiği, bu yüzyıla göre bir gelinlik hazırlıyoruz. Gençlerimizden bizleri takip etmelerini istiyorum. Hayallerinizi süsleyen gelinliği biz tasarlayacağız’ dedi.

‘SETRİNUR DÜNYA MARKASI OLACAK’

Setri Nur’un 2022’de dünya markası olacağını vurgulayan Özdemir, ‘Bununla alakalı bütün planlamalarımızı, projelerimizi hayata geçiriyoruz. 2022’de tamamen Katar, Dubai, Suudi Arabistan bunun yanında Almanya, Fransa, Hollanda başta olmak üzere Avrupa’da bayilik ağlarına genişleten bir firma olarak Setri Nur Türkiye’de en üst zirvede yerini alacak. Ayrıca, 2022’de Setri Nur’un büyüme hedeflerinden paylarını bayilerimize de yayacağız. Bu paydan onlarda nasibin alacak. Geçen yıllarda SetriNur bayileri Türkiye’deki bütün illerde 1’inci sırayı hep korudular. Bundan sonrasında da hem zirveyi koruyacağız hem liderliğimize devam edeceğiz hem de daha fazla kazanımları elde edeceğiz. Bunların tüyolarını kendilerine vereceğiz’ ifadelerini kullandı.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Setr-i Nur
Setr-i Nur
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?